Vooruitblik op Up To Date 1157

Vooruitblik op Up To Date 1157

januari 31, 2026 Uncategorized 0

Op zondag 1 februari hoor je op Radio Tequila een nieuwe aflevering van UP TO DATE tussen 10 en 12 u
Aflevering 1157 belooft opnieuw een boeiende en gevarieerde uitzending te worden.

Techniek: Rune
Muziekkeuze: Roland – met als thema “Radio Tequila, een heerlijk geluid…”
Presentatie: Peter & Eva D’haene

Wat mag je verwachten?

DEEL 1

Mathias Van de Walle (Aalter) bijt de spits af. Hij is sinds september 2025 burgemeester is van Aalter, de opvolger van Pieter De Crem.

Fight Academy Deinze – “Meer dan boksen”. Voorzitter Jan Boone vertelt het verhaal van zijn bruisende vechtsportclub “Fight Academy Deinze” met intussen zo’n 300 leden.
Maar er is ook een dringende oproep: de club is op zoek naar een nieuwe locatie om haar werking verder te kunnen verzekeren.

DEEL 2

Om 11:00 uur – De Column van Carlos Alleene. Carlos brengt zijn wekelijkse column, scherpzinnig en steeds met een knipoog.

🏛 Eerste schepen Jan Vermeulen (kopfoto), voormalig burgemeester van Deinze en vandaag bevoegd voor  Financiën, Cultuur, KADE, Archief, Klimaat en Duurzaamheid.
We blikken terug op dertien jaar burgemeesterschap en grote realisaties zoals het Leietheater, KADE en het nieuwe stadhuis.
Daarnaast kijken we vooruit naar cultuurprojecten, initiatieven en een belangrijk dossier: de toekomst van de bibliotheek in Deinze, inclusief digitalisering (Cinébib) en de aanstelling van de nieuwe hoofdbibliothecaresse Sofie Desmet.

Tenslotte hebben we het over de datingtrends 2026 met relatie-expert Kathleen Callewaert (SoulMate4Life)
Minder swipen, meer echte connectie!

🕘 Afspraak: zondag van 10 tot 12 uur op Radio Tequila. Live te beluisteren via 106.2 FM in de Leiestreek of wereldwijd via www.radiotequila.be – klik daar op de groene knop ‘luister live’.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

16 − veertien =