STERKE STEMMEN IN ONDERNEMEND DEINZE: Netforce, van bierviltjes tot straatborden

Deinze Industrie maakt maandelijks een podcast en een radioprogramma over ondernemers, samen met Radio Tequila. De nieuwe aflevering van ‘Sterke stemmen uit Ondernemend Deinze’ wordt uitgezonden op Radio Tequila op vrijdag 28 november 2025 tussen 11 en 12 u. Gastvrouw Yannic Demeyer gaat in gesprek met Thomas Meersschaert van Grafische Groep Netforce. |
‘Sterke Stemmen in Ondernemend Deinze’ biedt lokale bedrijven een platform om elkaar beter te leren kennen en hun impact te versterken. Een rubriek die de verhalen achter de bedrijven in Deinze tot leven brengt. Deze maand: Thomas Meersschaert van Netforce.
Van bierviltjes en naamkaartjes tot brochures, catalogen, flyers, triptieken en stickers. Grafische Groep Netforce is een drukkerij met meer dan 25 jaar ervaring en is van vele markten thuis. Thomas Meersschaert richtte zijn bedrijf in 1998 op in Drongen en maakte acht jaar later, dankzij een sterke groei, de overstap naar een vennootschap. Sinds 2016 is de drukkerij in Deinze gevestigd, waar ze kan rekenen op veel lokale ondernemerssteun.
Netforce biedt zowel offset- als digitaal drukwerk. In het begin lag de focus van het bedrijf vooral op affiches en toegangskaarten voor discotheken en evenementen. Zelf organiseerde Netforce toen ook events zoals Festival4Kids in de Brielpoort. De drukkerij ontwikkelde doorheen de jaren enkele specialisaties. Zo heeft ze sinds 2009 een eigen netwerk van straatborden, ‘2m2-borden’, waarbij Netforce alles van a tot z verzorgt, zoals het aanvragen van de nodige vergunningen, het drukken, aanplakken en plaatsen van de borden. Ook het onderhoud van en rond de reclamepanelen wordt door de drukkerij gedaan.
Al sinds zijn start speelt Netforce in op trends en maatschappelijke veranderingen. Zo bleef de onderneming tijdens de coronacrisis niet bij de pakken zitten en schakelden ze snel met het drukken van papieren placemats als menukaarten en gepersonaliseerde mondmaskerhoesjes. Vandaag werkt het bedrijf vooral B2B en voor lokale besturen, vaak in onderaanneming, maar ook rechtstreeks via zijn webshop. Tot slot beschikt Netforce over een eigen grafisch ontwerpservice, waarmee het klanten ook op creatief vlak ontzorgt.
Meer info: www.drukkerij.be en www.2m2.be

