Knus eindejaar met Tequila

Knus eindejaar met Tequila

december 20, 2025 Uncategorized 0

Nog enkele dagen en het is kerst en nog enkele dagen verderop begint er alweer een nieuw jaar. Die bijzondere sfeer ervaar je telkens ook weer op jouw regionale radio Tequila. Zoals elk jaar brengen wij enkele aangepaste programma’s.

We zetten de feestelijke dagen in met “Het verhaal achter de kerstplaten“, een speciale versie van Grasduinen in de Pophistorie, op zondagmiddag 21 december van 13 tot 15 u, gepresenteerd door Jacob Van Maerlant.

24 december, kerstavond, wordt de gezelligste dag van het jaar op Tequila. De “Cosy Top 100” begeleidt de voorbereidingen voor het grote feestmaal. Tussen 10 u en 18 u hoor je alleen maar cosy-knusse muziek op jouw zender, gepresenteerd door de vertrouwde radiostemmen van de woensdagprogrammatie.

Op Oudejaarsdag 31 december komt de “Happy Top” langs als aanloop naar de feestelijkste avond van het jaar. Happy New Year ligt in het verschiet en de Tequilapresentatoren helpen aftellen tussen 10 tot 19 u.

Gelukkig en voorspoedig Nieuwjaar!

De eerste dag van de eerste maand van het jaar staat bij ons in het teken van nummer 1. Meer bepaald de muzikale nummers 1 van de afgelopen decennia, nonstop, een hele nieuwjaarsdag lang Number One Hits.

Op de eerste zaterdag van het nieuwe jaar, 3 januari van 16 tot 18 u, stelt Rik niet zijn wekelijkse Top 30 voor. Maar dankzij heel wat rekenwerk heeft hij uitgeknobbeld wat nu de 30 populairste platen van 2025 waren. Nu al benieuwd wat er op nr. 1 zal staan van de Top 30 van het jaar 2025?

Op zondagmorgen 11 januari, in een maxi-uitvoering van Up To Date, komen de genodigden uit het zendgebied langs voor de jaarlijkse Nieuwjaarsuitzending. Je luistert toch ook naar de nieuwjaarswensen van de BV’s uit de politieke, sportieve en culturele wereld van de Leiestreek!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

18 − 18 =