Vooruitblik op Up To Date 1156

Vooruitblik op Up To Date 1156

januari 24, 2026 Uncategorized 0

Peter en Eva Germeys presenteren zondag 25 januari tussen 10 en 12 een nieuwe editie van Up To Date, ondertussen al weer aflevering1156, op Radio Tequila.

Deel 1 | 10.00 – 11.00 uur

In het eerste uur staan we stil bij het afscheid van Annick Verstraete (kopfoto), die na 31 jaar oppositie de Deinze politiek verlaat.
Daarnaast is er een telefonisch gesprek met Koen Vanderbeke van Davidsfonds Meulebeke over het nieuwjaarsconcert met De Wilfrieds & Moaten.
We sluiten het uur af met Peter Lafosse, voorzitter van Cultuursmakers Deinze, over nieuwe initiatieven zoals de film De Diefte, de lezingen rond het Lam Gods en de cartoonexpo.

Deel 2 | 11.00 – 12.00 uur

Het tweede uur start met de wekelijkse column van Carlos Alleene.
Daarna schuift Luc C. Martens, gewezen stadsdichter van Deinze, aan met uitleg over de Luister Duister wandeling en de nominatie van De Sprekende Ezels voor de Cyriel Buysseprijs.
We eindigen met een bijzondere aandacht voor Carlos Alleene, die al vijf jaar zijn unieke columns brengt in Up To Date.
De techniek is in de vertrouwde handen van Ronny, en Roland zorgt voor de muziek, met als thema: “Voor ik het vergeet, dag Carlos”.

🕘 Afspraak: zondag van 10 tot 12 uur op Radio Tequila. Live te beluisteren via 106.2 FM in de Leiestreek of wereldwijd via www.radiotequila.be – klik daar op de groene knop ‘luister live’.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

5 × drie =